Menu
Sepetim

Yardım

200 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kargodur. Toplam sepet tutarı daha düşük siparişlerde kargo ücreti 15 TL'dir.

Testeur Parfüm, Avrupa'nın en büyük tedarikçilerinden olan Profumo B. D. Co. Türkiye Yetkili Satıcısıdır. Ürünlerimiz resmi tedarikçi firmadan tedarik edilmektedir, Orjinal ve Distribütör
garantili ürünlerdir.

Sipariş verdiğinizin ürün detayında kargoya veriliş süresi belirtilmemiş ise, Kargo gönderiminiz 2-4 iş günü içerisinde kargo gönderiminiz yapılır.

Hafta sonu oluşturulan siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Ödeme Sayfasında kargo firması tercihinizi belirtebilirsiniz. Bulunduğunuz konum, stok durumun kargo firmasında değişik yapılmasına neden olabilir.

Mng Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Aras Kargo ile gönderimlerimiz mevcuttur.

Paketinizi teslim alırken koli üzerinde hasar görür iseniz teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almamanız, eğer paketinizde bir hasar yok ise aldıktan teslim aldıktan sonra açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Siparişiniz birden fazla kargo veya kargo paketi ile gönderimi yapılmış olabilir bu sebeple ilk olarak “Siparişlerim - > Sipariş Detayı” sayfasından kargo takibini yapabilirsiniz.

Bu kontrol sonrasında eksik ürün var ise, İletişim bölümünden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Yanlış gelen ürün barkodu ile birlikte değişim formunu doldurmanız ve form içindeki açıklama kısmında tüm detayları belirtmeniz yeterlidir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra değişim yapılarak doğru ürünün adresinize gönderimi sağlanacaktır.


Ürününüz Kargo firmasınca taşıma sırasında hasar görmüş olabilir. Teslim alırken muhakkak kontrol etmenizi öneririz.

Daha sonra bir hasar farkettiğiniz de; Ürün değişimi için, değişim formunu doldurmanız ve form içindeki açıklama kısmında tüm detayları belirtmeniz ve Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekerek bize göndermeniz yeterlidir.

Siparişinizi kargo gönderimi yapılmadan önce iptal edilebilir. Kargo gönderimi yapılmış siparişlerde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Siparişlerinizin takibini, Siparişlerim sayfasından ayrı ayrı yapabilirsiniz.

"Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan kargo firmasına verildiğini, gönderiminizin yapıldığını ifade eder.

Sonraki süreci ise, kargo şirketinden takip edebilirsiniz.

Kargo Takip bilgileriniz, SMS veya E-Posta ile size bildirilir veya Siparişlerim sayfanızdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aldığınız ürünü 14 iş günü içerisinde İade Şartları kapsamında iade edebilirsiniz. Kullanılmış, Denenmiş, Orjinalliği bozulduğundan tekrar satışı mümkün olmayan ürünlerin iade ve değişim işlemi gerçekleştirilmez.

İletişim bölümündeki adresimiz kargo adresi değildir. Siparişleriniz farklı birimler tarafından gönderilmiş olabilir. Kargonuzla birlikte gönderilen Fatura ve İade Formunda iade adres bilgilerini bulabilirsiniz. Site üzerinden oluşturduğunuz iade talebi sonucunda e-posta olarak mail adresinize kargo bilgileri gönderilir. Dilerseniz Bip / WhatsApp müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.